درباره ما

صنایع آبکاری نگین

ما در صنایع آبکاری نگین فعالیت خود را از سال 1372 و با تجریه سالها کار و تلاش در آبکاری ایران چراغ که از پیشگامان صنعت آبکاری ایران میباشد، آغاز نمودیم.

ابتدا در کارگاهی به مساحت 120 مترمربع و بعد از گذشت 2 سال کارخانه شماره 1 خود را در محیطی به مساحت 1200 متر مربع تاسیس و تعداد پرسنل خود را به 25 نفر افزایش دادیم و در سال 1383 آزمایشگاه خود را ایجاد نمودیم.

در سال 1383 آزمایشگاه خود را ایجاد و در سال 1386 موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001 از شرکت Unicert  آلمان گشتیم.

در سال 1388 به منظور توسعه و به روز رسانی این صنعت در زمینی به مساحت 2500 متر مربع اقدام به ساخت کارخانه شماره 2 نمودیم و در سال 1390 موفق یه عقد قرارداد برای خرید خط اتوماتیک آبکاری پلاستیک  از شرکت ARTI Galvano  از کشور ترکیه گردیدیم.

سال 1392 برای ما در صنایع آبکاری نگین با تجهیز آزمایشگاه جدید و تاسیس مجهزترین و کاملترین آزمایشگاه در صنعت آبکاری همراه بود .

با اتمام خط اتوماتیک و مواد گیری وان ها در سال 1394 ، اقدام به افتتاح خط آبکاری اتوماتیک پلاستیک نمودیم .

در این سالها و با تکمیل شدن خط اتوماتیک طی قراردادی با شرکت ARTI Galvanu  موفق یه خرید دانش فنی ساخت تجهیزات آبکاری گردیدیم و با این کار قابلیت و توانایی کشور را در راستای ساخت تجهیزات به نحو چشمگیری افزایش دادیم .

همچنین با ایجاد سیستم تصفیه پساب منحصر به فرد موفق یه بازگشت  آب به چرخه آبکاری گشتیم .

از ابتدای سال 1394 با خرید 4 دستگاه تزریق، تولید قطعات پلاستیکی را آغاز نمودیم.

این افتخار را داریم که همکار و همراه مجموعه های عظیم خودروسازی همچون گروه خودروسازی ایران خودرو، گروه خودروسازی سایپا، گروه شرکت‌های کروز و سایر صنایع فعال مانند: صنایع لوازم خانگی امرسان، صنایع ایران ناسیونال و … باشیم و این آمادگی را داریم به منظور تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و تلاش برای نیل به اهداف افق 1404 روند رو به رشد خود را ادامه داده و همگام و همقدم با مجموعه‌ها و صنایع پیشرو قدم در راه توسعه و پیشبرد همه جانبه ایران عزیزمان برداریم.

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید